banner2

Консультативні вебінари

9 листопада 2023 року бібліотекою Глухівського НПУ ім. О.Довженка для здобувачів вищої освіти та науково-педагогічних працівників факультету технологічної і професійної освіти було проведено навчально-методичний семінар "Академічна доброчесність: проблеми реалізації та відповідальність". На семінарі було розглянуто нормативно-правову базу України, що стосується дотримання принципів академічної доброчесності, використання штучного інтелекту в наукових дослідженнях та здійснено характеристику критеріїв і вимог технічної перевірки бакалаврських та магістерських робіт щодо виявлення текстових запозичень, розглянуто звіт подібності з програми StrikePlagiarism, обговорено проблемні питання, поставлені учасниками семінару.

 

 

7 листопада 2023 року бібліотекою Глухівського НПУ ім. О.Довженка для здобувачів вищої освіти та науково-педагогічних працівників факультету природничої і фізико-математичної освіти було проведено навчально-методичний семінар "Академічна доброчесність: проблеми реалізації та відповідальність". На семінарі було розглянуто нормативно-правову базу України, що стосується дотримання принципів академічної доброчесності, використання штучного інтелекту в наукових дослідженнях та здійснено характеристику критеріїв і вимог технічної перевірки бакалаврських та магістерських робіт щодо виявлення текстових запозичень, розглянуто звіт подібності з програми StrikePlagiarism, обговорено проблемні питання, поставлені учасниками семінару. По завершенню семінару кожний учасник отримав електронний сертифікат про участь від факультету природничої і фізико-математичної освіти.

 

 

2 листопада 2023 року бібліотекою Глухівського НПУ ім. О.Довженка для здобувачів вищої освіти та науково-педагогічних працівників факультету дошкільної освіти було проведено навчально-методичний семінар "Академічна доброчесність: проблеми реалізації та відповідальність". На семінарі було розглянуто нормативно-правову базу України, що стосується дотримання принципів академічної доброчесності, використання штучного інтелекту в наукових дослідженнях та здійснено характеристику критеріїв і вимог технічної перевірки бакалаврських та магістерських робіт щодо виявлення текстових запозичень, розглянуто звіт подібності з програми StrikePlagiarism, обговорено проблемні питання, поставлені учасниками семінару.